Hudba

23. srpna 2008 v 13:00 | Méďa |  ! ! ! NáWodY ! !
Je čas doplnit řady návodů o další a tentokrát si u toho pěkěn zatrsáme...;) Ano, mluvim tu o návodu na vkládání muziky do blogu...;) Ačkoliv já tenhle trend nemusim, stále více lidí se mě ptá, jak na to, a víte, co jim odpovim?;) Takhle na to:

Než to všechno vypukne, v novym okně si otevřete stránku http://www.imeem.com/ a rovnou se tam zaregistrujte...;)
1. Nyní jsme ve vašem/mém nově vytvořeném profilu...Rychle se zorientujeme: Ve prostřed vydíme, co jsme si všechno nahráli za muziku, a jestliže chceme přidat novou - vlastní, klikněte na zakroužkované Upload to your profile...;)
2. Abychom neztratili rychlý spád návodu, nacházíme se už v menu vašeho songu...Takže, jakmile jste ho úspěšně uploadovali, počkejte, až vám server pošle e-mail o tom, že je všechno ok, teprve potom se písnička na server načte...;) Až se tak stane, klikněte na její název a zobrazí se vám právě tenhle odraz skutečnosti...;) První, čeho si všímáme je zakroužkované okno, v němž se nachází html kód, který hezky označíme a skopčíme...;) Kam?
3. No jóó...:D Kam jinam než do novýho článku, samozřejmě ale do okna vložit flash nebo animaci...;) Svěřte tedy kód do správných rukou, dejte Vložit
4. Otřelí YouTubáci mi jistě dají za pravdu, že jakmile se nám po kliknutí Vložit do textu objeví tohle, máme vystaráno (ono se to tam ale objeví vždy...:D)...;) Teď už jen Hned zveřejnit a podiváme se, jak si vede singl v terénu...;)
5. A přehrávač mp3jky máme na blogu...;) Jestliže chcete, aby hudba začala hrát automaticky a nemuseli se obtěžovat mačkáním play klávesy, ve screenu 2 obhlédněte prostor okolo kódu, který jste skopírovali, protože hned vedlě něj můžete zaškrtnout Auto play, tedy že písnička začne hrát sama od sebe...;)
A tady náš další návod končí...;)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama